KARTON DIRECT Radosław Szmagliński – Stary Bukowiec gm. Kościerzyna

SHADOW-SYSTEM Sp. z o.o. – Przodkowo

Novus Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Bursa-Łapińska – Rumia

Novus Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Bursa-Łapińska – Rumia

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE „TRÓJBET” Sp. z o.o. – Cewice

SANTANDER BANK POLSKA S.A. – Kartuzy

FUNDACJA LUBIĘ TO – Gdańsk

FUNDACJA LUBIĘ TO – Gdańsk

Źródło Raduni Mikołaj Kostuch – Stężyca

FOGIA FURNITURE Sp. z o.o. – Brodnica Górna gm. Chmielno

EXCLUSIVE ARTUR ZAWADZKI SUNLIFE FOTOWOLTAIKA – Małkowo

CSA Sp. z o.o. – Stężyca

MARIUSZ SKRZYPCZAK Hurtownia Pianki Poliuretanowej i Mat. Tapicerskich”PIANPUR” – Kiełpino

POMORSKA FUNDACJA INICJATYW I ROZWOJU – Nakla gm. Parchowo.

POMORSKA KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA Sp. z o.o. – Nakla gm. Parchowo.

POMORSKA KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA Sp. z o.o. – Nakla gm. Parchowo.

WAYSUN FOUNDATION – Gdańsk

ADW. ANTONI KOPROWSKI KANCELARIA ADWOKACKA – Gdańsk

THR Sp. z o.o. – Gdańsk

COMEST Wojciech Kwaśnicki – Strzebielino

COMEST Wojciech Kwaśnicki – Strzebielino

GOODVALLEY AGRO S. A. – Przechlewo

AKTUN Sp. z o.o. – Gdańsk

AKTUN Sp. z o.o. – Gdańsk

LION SOLUTIONS Sp. z o.o. – Banino

VISLINE Sp. z o.o. – Gdynia

VISLINE Sp. z o.o. – Gdynia

FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU TALENTÓW FILMPRESSMEDIA 21 – Gdańsk

FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU TALENTÓW FILMPRESSMEDIA 21 – Gdańsk

EKODEL Sp. z o. o. – Kościerzyna

EKODEL Sp. z o. o. – Kościerzyna

BHP Pomorskie – Zakład Usługowo Szkoleniowy- Żukowo

BHP Pomorskie – Zakład Usługowo Szkoleniowy- Żukowo

ELDRO TECHNOLOGIE Sp. z o.o. – Żukowo

ELDRO TECHNOLOGIE Sp. z o.o. – Żukowo

P.B. „ŻMUDA” Marian Żmuda Trzebiatowski – Bytów

FRIZO – Miszewko

HMS Sp. z o.o. Sp. K. – Tczew

HMS Sp. z o.o. Sp. K. – Tczew

MAKNITT-TUR Sp. z o.o. – Wiele

ALONSEA Sp. z o.o. – Starkowa Huta

BECKER Rafał Becker – Stężyca

BRANDS POLSKA Sp. z o.o. – Somonino

LAMEL ROZDZIELNICE Sp. z o.o. – Pępowo

ALMA-COLOR Sp. z o.o. – Gniew

Business Insurance Brokers Sp. z o.o. – Gdańsk

Ośrodek wczasowy LARGO LAKE RESORT – Borsk

EDA CONSULTING KONRAD BŁASIŃSKI – Gdańsk

„GRONO” s.c. Restauracja „Złota Jesień” – Kartuzy

Kancelaria Impuls Nieruchomości – Gdańsk

Firma Prywatna BIZON Tadeusz Bystroń – Chmielno

DiLakViV Sp. z o.o. – Gdańsk

ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ „LUBIANA” S.A. – Łubiana

Studio Filmowe Panika S.A. – Gdynia

MŁYNAPIEK SP. Z O.O. – GOŁUBIE

GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” – KARSIN

KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ KALINA BARTECKA – Gdynia

GREKS USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO I ELEKTROMECHANIKI GRZEGORZ RYCKO – ŚWIĄTKOWO, GMINA BYTÓW

KARTUSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. – KARTUZY

P.P.U. „DREWAR” JAN WARDYN

INŻYNIERIA BHP SP. Z O.O. – GDYNIA

INŻYNIERIA BHP SP. Z O.O. – GDYNIA

PODRÓŻE I MY Sp. z o.o. – Poznań

KOŚCIERSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE UNIBUD SP. Z O.O. – WIELKI KLINCZ

VERDE GROUP S.C. PAWEŁ I STANISŁAW KRZEMIŃSCY – ŻUKOWO

AUREU ICT SOLUTIONS MICHAŁ ŻYNDA – GDYNIA

AK|CONSTRUCTION SP. Z O.O. – KWIDZYN

VILDER GROUP SP. Z O.O. – TOMASZÓW MAZOWIECKI

SYLVA Sp. z o.o. – Wiele k/Kościerzyny

NAKLEJK.A. – ŻUKOWO

NAKLEJK.A. – ŻUKOWO

SPÓŁDZIELNIA ŚWIETLIK REAKTYWACJA W GDAŃSKU

PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE „KOSZAŁKA” IRENEUSZ KOSZAŁKA – WIEŻYCA

ZAKŁADY GÓRNICZE SZULTA PIOTR – SULĘCZYNO

USŁUGI UBEZPIECZENIOWE I FINANSOWE – LUZINO

LEKTOR PRO – GDYNIA

„AB” UNI-SERVIS – STAROGARD GDAŃSKI

MILONI – STRUGA (GMINA PARCHOWO, POWIAT BYTOWSKI)

AUTO SZULC – SIERAKOWICE

DAMET SP. J. – TUCHOM

VECTOR-FOOD SP. J. – GDAŃSK

BYTÓW BROWAR KASZUBSKI SP. Z O.O.

XELLIO SP. Z O.O. – GDAŃSK

P.P.H. HORIZON s.c. – RĘBIECHOWO

PRACOWNIA USŁUG FINANSOWYCH EDYTA SZULIST – PRZODKOWO

AIRBLAST POLAND Sp. z o.o. – Miszewo

POMORSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

POMORSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

POLSKA FABRYKA WODOMIERZY I CIEPŁOMIERZY FILA – SZTUM

POKA Radosław Sobecki – Lubiszewo Tczewskie

Polskie Centrum Edukacji Emerytalnej – Gdańsk

Personal Expert Sp.zo.o.-Gdańsk

EUROPAK-Dzierżążno

amKPORTAL Sp.zo.o.-Żukowo

Stary Browar Kościerzyna Sp.zo.o.

Firma Handlowo-Usługowa-Borkowo

MIELEWCZYK Sp. z o.o. – Dzierżążno

SPORTIS S.A.-BOJANO

INTERCO PROJECTS Sp.zo.o.-GDAŃSK

COLD SYSTEM SP. Z O.O.- Gdańsk

EKO-COLOR Sp.zo.o.-Bytów

DŁUGOSZ-GDAŃSK

FUNDACJA PIĘKNE KASZUBY-BAŁACHY GM.LIPUSZ

PHU SKYPARK-DZIERŻĄŻNO

Doradztwo Gospodarcze Krzysztof Rek-Kartuzy

DELLNER COMPONTENS Sp.zo.o.- Gdynia

POLMOR Sp.zo.o.- BYTÓW

PROJANDSPAW – DZIERŻĄŻNO

VELAS Spółka z o.o.- Gdańsk

VELAS Spółka z o.o.- Gdańsk

PPHU „HINC” Michał Hinc- Kartuzy

FKP Sp. z o.o.- Pomieczyno

Stolarstwo- Stężyca

Kaszubski Fundusz Przedsiębioczości S.A.-Kartuzy

WIRELAND Sp.zo.o.- Bytów

IMPEROLL-Sierakowice

HABER&HABER- Gdańsk

Fundacja Rozwoju Lokalnego „PARASOL”- Bytów

PPU KARO-LIPNICA

ECO-BLASTER ANDRZEJ LESISZ- Biesowice

Reklama 4 YOU Paweł Bladowski- Sierakowice

ARS IURIS- Gdańsk

WYDAWNICTWO „BERNARDINUM” Sp.zo.o.- Pelplin

LeBOS Sp. z o.o. Człuchów

Kancelaria Doradcy Podatkowego Katarzyna Wróblewska Gdańsk

Spółka Komunalna ŻUKOWO Sp. z o. o.

Spółka Komunalna ŻUKOWO Sp. z o. o.

„LIVISTONA” Agnieszka Stępkowska – Borkowo

„LIVISTONA” Agnieszka Stępkowska – Borkowo

Handel Art. Spożywczymi i Przemysłowymi – Karsin

Profitum Wealth Management Sp. z o. o. – Gdynia

Profitum Wealth Management Sp. z o. o. – Gdynia

AGIS MANAGEMENT GROUP Sp. z o. o. – Rumia

AGIS MANAGEMENT GROUP Sp. z o. o. – Rumia

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o. o. – Gdańsk

Kaszubskie Centrum Edukacji VADEMECUM – Kościerzyna

Zarobkowy Transport Drogowy – Karsin

Ośrodek Wypoczynkowy eFKa Wiele

GLASSKON – oddział Pałubice

LABDAR Sp. z o. o. Sp. k. Banino

Biuro Rachunkowe Bernadeta Karcz – Karsin

HONEST – Elbląg, Oddział Gdańsk

HONEST – Elbląg, Oddział Gdańsk

Dom Brokerski »NEGOCJATOR« Oddział Sopot

„AGRAR-BIESOWICE” Sp. z o. o. – Biesowice

LONZA-NATA Sp. z o. o. – Gdańsk

CAMPING NR 20 – Przywidz

ALFA FORWARDING LTD. Sp. z o. o. – Gdynia

MY OPTYMALNI Sp. z o. o. – Sopot

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe M. Kropidłowski- Stężyca

STAPOL – Człuchów

AS KLINKIER – Kartuzy

S.P. Zakład Opieki Zdrowotnej – Żukowo

Bank Rumia Spółdzielczy- Rumia

„Zielona Brama” – Przywidz

Ubojnia Drobiu GOSZ Sp. z o. o. Sierakowice

MAX XAVIER Przodkowo

Metropolitan Investment S.A. – Gdańsk

STORMBRINGER Tomasz Ryłko – Chwaszczyno

Kancelaria Adwokacka SCBP – Sopot

ESTIME – Gdynia

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Wojciech Formela – Stężyca

DANPOL Sp. z o. o. – Delowo (gm. Stężyca)

Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. Gdańsk

Pośrednictwo Inwestycyjne Krawczak Czesław – Nowa Wieś Lęborska

„KRUSZYWA POLSKIE” S.A. Rybaki (gm. Kościerzyna)

CFP Centrum Farb Przemysłowych Miszewko

ITRICH Transport i Paliwa Rzepnica-Bytów

EURO LIDER GROUP Sp. z o. o.- Gdynia

Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE SP.J. – GDAŃSK

NEWSDA Sp. z o. o. Sp. k. – Kartuzy

Studio „TREFL” S.A-Gdynia

ALMAR Sp. z o. o.-Kartuzy

Wydawnictwo Prasowe EDYTOR Sp. z o. o.

VIA POLONIA Sp. z o. o.

VIA POLONIA Sp. z o. o.

QUERTO Sp. z o. o.

QUERTO Sp. z o. o.

ZDROJEWSCY Sp. z o. o.-Stężyca

ZDROJEWSCY Sp. z o. o.-Stężyca

ZAKŁAD INSTALACYJNO BUDOWLANY

Gospodarstwo Rolne WITOLD SZMIDTKE

Wydawnictwo Prasowe EDYTOR Sp. z o. o.

Wydawnictwo Prasowe EDYTOR Sp. z o. o.

WEGA Sp. z o. o.- Żukowo

WEGA Sp. z o. o.- Żukowo

WEDAM

WEDAM

WOD-KAN-GRZENKOWICZ

WOD-KAN-GRZENKOWICZ

WANTRANS

Usługowy Zakład Elektryczny

UNILEVER POLSKA S.A.-Banino

UNILEVER POLSKA S.A.-Banino

TRANSDOR

TERMA Sp. z o. o.

TERMA Sp. z o. o.

Spółdzielnia Usługowa ŻUKOWO

STEN Sp. z o. o. Sp. kom.

SOMBUD

SORTECO Sp.z o. o.

SORTECO Sp.z o. o.

SCANDPOL

SCANDPOL

Restauracja GRYF

ROCKFIN Sp. z o. o.

ROCKFIN Sp. z o. o.

RICHERT Katarzyna Richert

RICHERT Katarzyna Richert

RADBUR

REMUS

REMEDIUM-Pruszcz Gdański

REMEDIUM-Pruszcz Gdański

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radosław Lica

SŁONECZNIK

Pomorski Inkubator Przedsiębiorczości

Pomorski Inkubator Przedsiębiorczości

POLKAR

POLKAR

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski

POLiKOM

NORD TRUCK BROKERS

NORD TRUCK BROKERS

NORDAPRESS P.P.H.U

NORDAPRESS P.P.H.U

MIDO

MIDO

MAGNET

MARYLLA

MARYLLA

MY FLY Witold Gulcz

MONI-GAZ

MEDIA T.W. Sp. z o. o.

MARGO  – Gdynia

MARGO – Gdynia

LONZA-NATA

LONZA-NATA

LIS Sp. z o. o. Sp. k.

LIS Sp. z o. o. Sp. k.

LION BROKERS Sp. z o. o.

LION BROKERS Sp. z o. o.

KOSTBET

KOSTBET

KOSZAŁKA Sp. z o. o.- KARTUZY

KOSZAŁKA Sp. z o. o.- KARTUZY

KAPEO Sp. z o. o.

KAPEO Sp. z o. o.

KANCELARIA RADCOWSKA  Mariusz Rubaszewski

KANCELARIA RADCOWSKA Mariusz Rubaszewski

Kolanko

Kolanko

KADEK-Żukowo

KADEK-Żukowo

IZOBUD

IZOBUD

INTERPLASTIC Roger Żółtowski-Tuchom

INTERPLASTIC Roger Żółtowski-Tuchom

IN-BUL

IN-BUL

HYDROMEGA Sp. z o. o.

HYDROMEGA Sp. z o. o.

HMI-SERVICE

HMI-SERVICE

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”-Sierakowice

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”-Sierakowice

GÓRSKI Przedsiębiorstwo Budowlane-Kartuzy

GÓRSKI Przedsiębiorstwo Budowlane-Kartuzy

Fundacja Garaż Historii- Pępowo

Fundacja Garaż Historii- Pępowo

Jaskólski Henryk

Jaskólski Henryk

Szulc Rafał – Gdańsk

Szulc Rafał – Gdańsk

EURO-ROL

EURO-ROL

EUROMETAL Sp. z o. o. – Miszewko

EUROMETAL Sp. z o. o. – Miszewko

ELWOZ Sp. z o. o. – Szklana

ELWOZ Sp. z o. o. – Szklana

ELAS-POL – Przyjaźń

ELAS-POL – Przyjaźń

DROMOS – Kartuzy

DROMOS – Kartuzy

Danfoss Poland

Danfoss Poland

DANMAR – Szymbark

DANMAR – Szymbark

CENTRUM EDUKACJI I PROMOCJI REGIONU – Szymbark

CENTRUM EDUKACJI I PROMOCJI REGIONU – Szymbark

CREON – Miszewo

CREON – Miszewo

CARTEX BYSTRON – Kiełpino

CARTEX BYSTRON – Kiełpino

CAROS – Kartuzy

CAROS – Kartuzy

CZECHTRANS – Leszno

CZECHTRANS – Leszno

BIR -Żukowo

BIR -Żukowo

Bell-Dom – Kolonia

Bell-Dom – Kolonia

BUD-REM -Żukowo

BUD-REM -Żukowo

BHP Pomorskie- Przyjaźń

BHP Pomorskie- Przyjaźń

ELIS TEXTILE SERVICE SP. Z O.O.

ELIS TEXTILE SERVICE SP. Z O.O.

Bank Spółdzielczy w Sierakowicach

Bank Spółdzielczy w Sierakowicach

ARTSTAL- Somonino

ARTSTAL- Somonino

INEOS Composites Poland Sp. z o.o. – Miszewo

Toyota Walder-Chwaszczyno

Toyota Walder-Chwaszczyno

ARMET BIS – Gdynia

ARMET BIS – Gdynia

AUTO MIRAS- Pępowo

AUTO MIRAS- Pępowo

ARYTON Sp. z o. o. – Chmielno

ARYTON Sp. z o. o. – Chmielno

Samopomoc Chłopska Żukowo

Samopomoc Chłopska Żukowo

ElmiR – Żukowo

ElmiR – Żukowo

Beckmann Volmer- Żukowo

Beckmann Volmer- Żukowo

ALEXANDER – Chwaszczyno

ALEXANDER – Chwaszczyno