Współpraca pomiędzy członkami KZP – Alma-Color i Stapol

Dwie zupełnie inne firmy oraz branże, a jednak wiele podobieństw. Stapol projektuje, szyje i wynajmuje odzież roboczą. My projektujemy i udoskonalamy nasze produkty chemiczne dla przemysłu.

Projektanci Stapol-u z miarą krawiecką, nasi laboranci i technolodzy z przyrządami laboratoryjnymi.

Poznaliśmy się w ramach Kaszubski Związek Pracodawców i od razu „przypadliśmy sobie do gustu”. Można by powiedzieć, że łączy nas hasło: „Szyjemy garnitur na miarę”.

W przypadku Stapol „garniturem” tym jest odzież robocza szyta pod wymiar i wynajmowana z pełnym serwisem (odbiór, pranie, dostawa, wymiana na nowe). Niby prozaiczny przykład, ale zwróćcie Państwo uwagę na innowacyjność tego rozwiązania. Każdy pracownik i jego komplet odzieży roboczej ma swoje miejsce w bazie i historię działań. Odbiór, pralnia, dostawa, wymiana. Każda szafka w szatni ma swój numer, przypisany do konkretnego pracownika.

Dla nas „szyć garnitur na miarę” oznacza pełen serwis technologiczny. Od doboru odpowiedniego rozwiązania, po doradztwo na etapie przygotowania powierzchni i aplikacji produktu.

Współpraca ze STAPOL-em to dobrze układające relacje, szyte na miarę naszych oczekiwań. Z tej okazji powstał film, który przedstawia dwa różne procesy produkcyjne, odkrywając jednocześnie wiele podobieństw.

Podobne wpisy