BEZPŁATNE KONSULTACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Kaszubski Związek Pracodawców ZAPRASZA na BEZPŁATNE KONSULTACJE dla przedsiębiorców, które odbędą się 29 LISTOPADA br w godz. 9.00-12.00 w Biurze naszego Związku.

TEMATYKA: • Księgowość i podatki dla mikroprzedsiębiorców. • Zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym. • Konsultacje z radcą prawnym

O czym możesz z nami porozmawiać?

1. Rewolucja emerytalna – nowa ustawa rządowa wprowadzająca obowiązkowe Pracownicze Plany Kapitałowe.
2. Zagrożenia cybernetyczne i bezpieczeństwo sieciowe – Jak skutecznie zabezpieczyć swoje szkody i roszczenia osób trzecich ?
3. Sukcesja – od strony prawnej zabezpieczą to odpowiednie umowy. A czy wiesz, że na bezproblemową sukcesję trzeba też przewidzieć odpowiednie środki? Jak skutecznie zabezpieczyć przyszłość finansową firmy oraz rodziny?
4. Audyt procesu likwidacji szkody – Jak się zachować ,gdy wydarzy się szkoda? Jak się przed takimi sytuacjami zabezpieczać i do kogo zadzwonić w pierwszej kolejności? Jeżeli jesteś niezadowolony z wysokości odszkodowania to powiemy ci co możesz zrobić , jakie decyzje i działania podjąć?
5. Rynek pracownika – doczekaliśmy się czasów w których to pracownik może przebierać w ofertach pracy, a odejście ważnego fachowca może spowodować zachwianie stabilności produkcyjnej firmy. Dowiesz się co jeszcze możesz zaproponować, oprócz powszechnie stosowanych programów lojalnościowych i motywacyjnych dla pracowników oraz ich rodzin.
6. Nowością na polskim rynku w walce z niskim emeryturami, jest odwrócona hipoteka. Odpowiemy na pytanie; warto czy nie warto… ?
7. Fakty i mity inwestycji w lokaty bankowe i w nieruchomości , studiowanie warunków i zapisów umów pisanych najmniejszym druczkiem , wyliczenia matematyczne czy lokaty i nieruchomości to faktycznie bezpieczne rozproszenie ryzyka finansowego w czasie.
8. Instrukcja prawidłowego czytania Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, Audyt posiadanych polis .
9. Jak zarabiać podczas Hossy i Bessy na giełdach w praktyce
10. Sytuacja rynkowa, zachowanie gospodarek lokalnych oraz jej wpływ na wyceny aktywów przedsiębiorcy . Księgowość i podatki dla mikroprzedsiębiorców:
11. Jak założyć działalność gospodarczą
12. Jaką formę opodatkowania wybrać
13. Jaką wybrać formę ewidencji księgowej
14. Jak dokumentować operacje gospodarcze
15. Jak wybrać bezpieczne biuro rachunkowe / jak to sprawdzić
16. Korzyści podatkowe wynikające z posiadania polisy na życie
17. I inne najczęściej zadawane pytania

ZAPRASZAMY właścicieli firm oraz pracowników zainteresowanych w/w tematyką. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie chęci udziału w przedmiotowych szkoleniu do Biura Kaszubskiego Związku Pracodawców na adres: info@zwiazekpracodawcow.pl

Podobne wpisy