APEL do członków Kaszubskiego Związku Pracodawców

A P E L

do członków Kaszubskiego Związku Pracodawców

Zarząd KZP zwraca się z gorącym APELEM o pomoc dla poszkodowanych, którzy ucierpieli w wyniku nawałnicy jaka przeszła w nocy z 11 na 12 sierpnia nad częścią Pomorza. Można udzielić wsparcia w formie rzeczowej lub finansowej.
W tej chwili Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w porozumieniu z Samorządem Województwa Pomorskiego uruchomiło specjalne konto bankowe, na które można wpłacać środki pieniężne dla poszkodowanych:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Zarząd Główny Nr rachunku: 74 1020 1811 0000 0402 0312 9525 z dopiskiem „Pomoc dla poszkodowanych w nawałnicy”. Na rachunek można wpłacać pieniądze w PLN.

W Urzędzie Marszałkowskim osobą kontaktową i koordynatorem pomocy dla poszkodowanych jest Pan Michał Szczupaczyński – tel. 502 757 496, m.szczepaczynski@pomorskie.eu

Jeśli firmy, będące członkiem naszego Związku, mają kontakty
z przedsiębiorcami z rejonu objętego tym kataklizmem to proszę o bezpośrednie orientowanie się i udzielenie pomocy poszkodowanym przedsiębiorcom.

Jeśli chodzi o pomoc rzeczową, to obecnie najbardziej potrzebne są środki czystości, kołdry, pościele, ręczniki, żywność o długim terminie ważności, artykuły sanitarne i budowlane, woda butelkowana.

Prezes Związku

Zbigniew Jarecki

Podobne wpisy