nowy projekt dofinansowania do wyjazdów przedsiębiorców oraz organizacji handlowych i gospodarczych na Tajwan

Ministerstwo Gospodarki Tajwanu oraz Taiwan Trade Center w Warszawie (TAITRA) uruchomiły nowy projekt dofinansowania do wyjazdów przedsiębiorców oraz organizacji handlowych i gospodarczych na Tajwan.

1.W załącznikach znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy do tego programu. Każda firma zainteresowana nawiązaniem kontaktu biznesowego oraz wyjazdem na Tajwan w celu poznania przyszłych partnerów biznesowych jest zobowiązana do wypełnienia formularza, oraz przesłania go do biura na adres n.sajko@taiwan.net.pl, nie później niż 28 czerwca 2016 r. Formularz ten zostanie przekazany do organów zajmujących się danym projektem. Po uzyskaniu akceptacji przez stronę tajwańską, firma bądź organizacja handlowa/gospodarcza, dostanie zaproszenie na wyjazd na Tajwan oraz informację o uzyskanym dofinansowaniu wyjazdu.

  1. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań, proszę o kontakt z pracownikiem biura Przedstawicielstwa Tajwanu, Panią Danutą Marcinkowską, pod numerem tel.: (22) 213-00-72, fax (22) 540-70-28 bądź na adres mailowy: n.sajko@taiwan.net.pl, ecodiv@taiwan.net.pl

 

Podobne wpisy