Lista firm

Kaszubskiego Związku Pracodawców

Handel Art. Spożywczymi i Przemysłowymi – Karsin

Profitum Wealth Management Sp. z o. o. – Gdynia

Innovative Solutions Sp. z o. o. – Gdynia

EKODEL Sp. z o. o. – Kościerzyna

EKODEL Sp. z o. o. – Kościerzyna

AGIS MANAGEMENT GROUP Sp. z o. o. – Gdynia

AGIS MANAGEMENT GROUP Sp. z o. o. – Gdynia

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o. o. – Gdańsk

Kaszubskie Centrum Edukacji VADEMECUM – Kościerzyna

Zarobkowy Transport Drogowy – Karsin

Ośrodek Wypoczynkowy eFKa Wiele

GLASSKON – oddział Pałubice

LABDAR Sp. z o. o. Sp. k.

FLOW COACHING – Gdańsk

Biuro Rachunkowe Bernadeta Karcz – Karsin

„ELUS” P.P-U.H. Kartuzy

„ROMPOL” F.H.U. Egiertowo

ZasadaMedia Sp. z o. o. Kartuzy

HONEST – Elbląg, Oddział Gdańsk

HONEST – Elbląg, Oddział Gdańsk

Dom Brokerski »NEGOCJATOR« Oddział Sopot

ERGO LEX Kancelaria Radców Prawnych Gorlewicz, Zajączkowski i Partnerzy Sp. p. Sopot

Rödl&Partner – Gdańsk

„AGRAR-BIESOWICE” Sp. z o. o. – Biesowice

LONZA-NATA Sp. z o. o. – Gdańsk

Profit Plus Sp. z o. o. – Gdynia

ES KASZUBY Sp. z o. o. Gniewino

ES KASZUBY Sp. z o. o. Gniewino

Northpack Sp. z o. o. – Małkowo

CAMPING NR 20 – Przywidz

HiCOPY Gdańsk

Dobry Impuls Piotr Chomicz – Gdańsk

ALFA FORWARDING LTD. Sp. z o. o. – Gdynia

MY OPTYMALNI Sp. z o. o. – Sopot

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe M. Kropidłowski- Stężyca

Gdyńska Grupa Finansowa S.A. – Gdynia

Firma Usługowo-Handlowa Krzysztof Mosa – Rumia

WESTIMUS – Sopot

STAPOL – Człuchów

AS KLINKIER – Kartuzy

S.P. Zakład Opieki Zdrowotnej – Żukowo

Bank Rumia Spółdzielczy

„Zielona Brama” – Przywidz

darmowaenergia.eu Sp. z o. o. Sp. k. – Gdańsk

Ubojnia Drobiu GOSZ Sp. z o. o. Sierakowice

MAX XAVIER Przodkowo

Metropolitan Investment S.A. – Gdańsk

STORMBRINGER Tomasz Ryłko – Chwaszczyno

Kancelaria Adwokacka SCBP – Sopot

ESTIME – Gdynia

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Wojciech Formela – Stężyca

DANPOL Sp. z o. o. – Delowo (gm. Stężyca)

OPTIFECT Sp. z o. o. Gdynia

Europol – Chmielno, Zakład Produkcyjny – Somonino

BHP Pomorskie – Zakład Usługowo Szkoleniowy

BHP Pomorskie – Zakład Usługowo Szkoleniowy

IROGLOBAL Sp. z o. o. Gdańsk

Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. Gdańsk

Doradztwo Inwestycyjne Krawczak Czesław – Nowa Wieś Lęborska

„KRUSZYWA POLSKIE” S.A. Rybaki (gm. Kościerzyna)

CFP Centrum Farb Przemysłowych Miszewko

ITRICH Transport i Paliwa Rzepnica-Bytów

EURO LIDER GROUP Sp. z o. o.

Centrum Obsługi Samochodów SCHEWE I SYNOWIE Sp. J.

NEWSDA Sp. z o. o. Sp. k.

Kancelaria Radców Prawnych „Hałoń i Kucharski” Spółka partnerska

Kancelaria Radców Prawnych „Hałoń i Kucharski” Spółka partnerska

Studio „TREFL” S.A

ALMAR Sp. z o. o.

Wydawnictwo Prasowe EDYTOR Sp. z o. o.

VICOR Anna Skwarlińska

VICE VERSA Sp. z o. o.

VIA POLONIA Sp. z o. o.

VIA POLONIA Sp. z o. o.

QUERTO Sp. z o. o.

QUERTO Sp. z o. o.

ZDROJEWSCY Sp. z o. o.

ZDROJEWSCY Sp. z o. o.

ZAKŁAD INSTALACYJNO BUDOWLANY

Gospodarstwo Rolne WITOLD SZMIDTKE

NAD STAWEM

Wydawnictwo Prasowe EDYTOR Sp. z o. o.

Wydawnictwo Prasowe EDYTOR Sp. z o. o.

WEGA Sp. z o. o.

WEGA Sp. z o. o.

WEDAM

WEDAM

WOD-KAN-GRZENKOWICZ

WOD-KAN-GRZENKOWICZ

WANTRANS

Usługowy Zakład Elektryczny

U CHŁOPA

UNILEVER POLSKA S.A.

UNILEVER POLSKA S.A.

TRANSDOR

TERMA Sp. z o. o.

TERMA Sp. z o. o.

Spółdzielnia Usługowa ŻUKOWO

STEN Sp. z o. o. Sp. kom.

SOMBUD

SKŁAD OPAŁU

SORTECO Sp.z o. o.

SORTECO Sp.z o. o.

SCANDPOL

SCANDPOL

Restauracja GRYF

ROCKFIN Sp. z o. o.

ROCKFIN Sp. z o. o.

RICHERT Katarzyna Richert

RICHERT Katarzyna Richert

RADBUR

REMUS

REMEDIUM

REMEDIUM

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radosław Lica

Pomorskie Centrum Edukacji Sp. z o. o.

SŁONECZNIK

Pomorski Inkubator Przedsiębiorczości

Pomorski Inkubator Przedsiębiorczości

POLKAR

POLKAR

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE I USŁUGI FINANSOWE

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski

POLiKOM

ORZEŁ

ORZEŁ

NIUS

NIUS

NORD TRUCK BROKERS

NORD TRUCK BROKERS

NORDAPRESS P.P.H.U

NORDAPRESS P.P.H.U

MIDO

MIDO

MAGNET

MARYLLA

MARYLLA

MY FLY Witold Gulcz

MONI-GAZ

MESTWIN

MESTWIN

MEDIA T.W. Sp. z o. o.

Marcopol

Marcopol

MARGO

MARGO

MARBA-SPORT

MARBA-SPORT

LONZA-NATA

LONZA-NATA

LIS Sp. z o. o. Sp. k.

LIS Sp. z o. o. Sp. k.

LION BROKERS Sp. z o. o.

LION BROKERS Sp. z o. o.

KOSTBET

KOSTBET

KOSZAŁKA Sp. z o. o.

KOSZAŁKA Sp. z o. o.

KAPEO Sp. z o. o.

KAPEO Sp. z o. o.

KANCELARIA RADCOWSKA  Mariusz Rubaszewski

KANCELARIA RADCOWSKA Mariusz Rubaszewski

Kolanko

Kolanko

KADEK

KADEK

IZOBUD

IZOBUD

INTERPLASTIC Roger Żółtowski

INTERPLASTIC Roger Żółtowski

IN-BUL

IN-BUL

HYDROMEGA Sp. z o. o.

HYDROMEGA Sp. z o. o.

HMI-SERVICE

HMI-SERVICE

IZOLACJE Grupa

IZOLACJE Grupa

Sierakowice Samopomoc Chłopska

Sierakowice Samopomoc Chłopska

GÓRSKI Przedsiębiorstwo Budowlane

GÓRSKI Przedsiębiorstwo Budowlane

Pępowo Galeria

Pępowo Galeria

GODDING Sp. z o. o.

GODDING Sp. z o. o.

Jaskólski Henryk

Jaskólski Henryk

Szulc Rafał

Szulc Rafał

EURO-ROL

EURO-ROL

EUROMETAL Sp. z o. o.

EUROMETAL Sp. z o. o.

ELWOZ Sp. z o. o.

ELWOZ Sp. z o. o.

ELAS-POL

ELAS-POL

DROMOS

DROMOS

DRYWA

DRYWA

Danfoss Poland

Danfoss Poland

DANMAR

DANMAR

CENTRUM EDUKACJI I PROMOCJI REGIONU

CENTRUM EDUKACJI I PROMOCJI REGIONU

CREON

CREON

CARTEX BYSTRON

CARTEX BYSTRON

CAROS

CAROS

CZECHTRANS

CZECHTRANS

BIR

BIR

Bell-Dom

Bell-Dom

BUD-REM

BUD-REM

BHP Pomorskie

BHP Pomorskie

BERENDSEN TEXTILE SERVICE

BERENDSEN TEXTILE SERVICE

Bank Spółdzielczy w Sierakowicach

Bank Spółdzielczy w Sierakowicach

Bank Zachodni WBK S.A.

Bank Zachodni WBK S.A.

ARTSTAL

ARTSTAL

ASHLAND SPECIALTIES POLAND Sp. z o. o.

ANRO-TRADE

ANRO-TRADE

ARMET BIS

ARMET BIS

AUTO MIRAS

AUTO MIRAS

ARYTON Sp. z o. o.

ARYTON Sp. z o. o.

AFFLUENTIA

AFFLUENTIA

Samopomoc Chłopska Żukowo

Samopomoc Chłopska Żukowo

ElmiR

ElmiR

Beckmann Volmer

Beckmann Volmer

ALEXANDER

ALEXANDER

Like What You See?

Contact Me