Petycja do Ministra Infrastruktury i Budownictwa w sprawie szybkiej budowy Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta, jako części drogi S6

Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy bardzo ważną akcję. Poniżej znajduje się druk PETYCJI do Ministra Infrastruktury i Budownictwa w sprawie szybkiej budowy Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta, jako części drogi S6.

Bardzo proszę o wydrukowanie PETYCJI i zebranie podpisów. Mogą podpisywać wszyscy niezależnie od miejsca zamieszkania. Bardzo proszę o dopilnowanie aby wszystkie rubryki były wypełnione i aby na liście było 10 nazwisk (dopełnić do pełnych list). Wypełnione listy proszę dostarczyć do naszego Biura.

W akcję zostały włączone także samorządy. Zwróciliśmy się do wójtów, burmistrzów i starosty aby dotrzeć do mieszkańców miast i wsi, sołtysów i aby nabrała cech zbiorowego wystąpienia całego regionu, nie tylko Kaszub.

Prezes Związku

Zbigniew Jarecki

Link do pobrania pliku – tutaj