„Spotkanie Czwartkowe” 6.10.2016

6 października 2016r. w Zajeździe Agroturystycznym „U Chłopa” w Chmielnie odbyło się kolejne „Spotkanie Czwartkowe” Kaszubskiego Związku Pracodawców. Współorganizatorem spotkania był Wójt Gminy Chmielno – Jerzy Grzegorzewski. Na początku Prezes Związku Zbigniew Jarecki przedstawił działania Zarządu w ostatnim okresie. Następnie Wójt gm. Chmielno zaprezentował informacje odnośnie realizowanych inwestycjach w 2016 r. w gminie. W dalszej części Andrzej Marszk – Wiceprezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawił cele i zadania strefy oraz plany i zamierzenia na najbliższe lata. W dyskusji zebrani przedstawiali wiele propozycji i uwag odnośnie omawianej tematyki. Na koniec Prezes Związku podziękował wszystkim obecnym za przybycie i zaapelował o dalszą współpracę członków KZP pomiędzy sobą.